Üzleti kapcsolattartó

adalgo Budaőrs Értékesítés, Kereskedelem, Egyéb

Leírás

Főbb feladatok, munkák:

    • Üzleti kapcsolatok építése és fenntartása a viszonteladó partnerekkel, ügyféllátogatás, partnerek motiválása.
    • Ügyfél prezentációk előkészítése és lebonyolítása.
    • Árajánlatok, kapcsolódó anyagok elkészítése.
    • Ajánlatok utókövetése.
    • Aktív részvétel rendezvényeken.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Érdeklődés a technikai és informatikai eszközök, trendek iránt.
    • Ügyfélközpontú gondolkodás, kiváló kapcsolatteremtő készség, magas színvonalú kommunikáció szóban és írásban egyaránt.
    • Magasfokú önállóság, agilitás.
    • Felsőfokú végzettség.
    • Aktív angol nyelvtudás (középfok).
    • „B” kategóriás jogosítvány.

    • Releváns szakmai tapasztalat (értékesítési, ügyfélkapcsolat).
    • IT-biztonsági termékek értékesítésében szerzett tapasztalat.
    • Informatikai végzettség.

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem.
    • Fejlődési lehetőség egy töretlenül fejlődő cégnél.
    • Változatos szakmai kihívások.
    • Hosszútávú, stabil munkahely, nyugodt és támogató légkör.
    • „A” kategóriás iroda jó közlekedéssel

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1148 Budapest, Örs vezér tere 25.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát és fizetési igénnyel kiegészített motivációs levelét.

Információk

  • Magyarország, Budaőrs
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás nem jár utazással

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo
  • Levelezési cím: 2870 - Kisber
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:
  • Adalgo.hu - A megbízható állásportál