Ügyintéző

adalgo Budapest Építőipar, Ingatlan, Egyéb

Leírás

Főbb feladatok

    társasház felújítás, építkezés előkészítése, felügyelete

    jegyzőkönyvek készítése hibák, problémák esetén

    együttműködés és kapcsolattartás a partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások

    hasonló területen szerzett tapasztalat

    angol és német nyelv alapfokú ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

    trsasházi folyamatok ismeretében való jártasság

Kínálatunk

    versenyképes jövedelem

    céges telefon, laptop

Állás területe

  • Építőipar, Ingatlan
  • Mérnök

Szükséges tapasztalat

  • több mint 5 év tapasztalat

Munkavégzés helye

budapest

kérjük kattintson a jelentkezem gombra ha felkeltettük érdeklődését

Információk

  • Magyarország, Budapest
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás nem jár utazással

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo
  • Levelezési cím: 2870 - Kisber
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:
  • Adalgo.hu - A megbízható állásportál