Ügyfélkapcsolati munkatárs – GYŐR

Autentik Motor-Car Kft. Győr, Mérföldkő utca 1, 9012 Magyarország Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat, Ügyfélszolgálat,

Nyugat Magyarországon az Autentik Csoport több, mint 25 éve van jelen a gépjármű kereskedelem és szerviz területén.

Az Autentik Csoport átfogja a Mercedes-Benz, Volvo, KIA, Opel és Lada márkák forgalmazását és teljes körű szervizelését. Vállalatunk 5 képviseletével több, mint 180 munkatársat foglalkoztat Győr-Moson-Sopron megyében és Tatabányán.

Jelentkezés: job@autentik.hu, munkakör megjelölésével

Főbb feladatok, munkák:

  • Telefonos és email-es megkeresések fogadása, teljes körű kezelése
  • Ügyfelek megfelelő tájékoztatása az ügymenetről, szolgáltatásokról, egyéb közérdekű információkról
  • A weboldalon beérkezett megbízások kezelése és továbbítása
  • Panaszok időbeni, hatékony kezelése, adminisztrációja

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magas szintű kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Német nyelvtudás
  • Magas stressztűrő képesség
  • Magabiztos számítógép ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Stabil munkahely

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Információk

  • Magyarország, Győr, Mérföldkő utca 1, 9012 Magyarország
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás utazással jár

Cégadatok

  • Cégnév: Autentik Motor-Car Kft.
  • Levelezési cím: 9200 - Mosonmagyaróvár
    Barátság utca 2
  • Céginformáció:
  • Nincs elérhető leírás.