Szoftverfejlesztő mérnök - Motorszabályozás

adalgo Budapest Mérnöki munkák, Villamosmérnök

Leírás

Feladatok

  • Motorvezérlő szoftver fejlesztése állandómágneses szinkron motorokhoz
  • A motorvezérlő szoftver integrálása a kormányrendszer szoftverébe
  • Szimulációs környezet fejlesztése
  • Részvétel a motorvezérlő szoftver tesztkörnyezetének fejlesztésében és a tesztelésben

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség (MSc.)
  • C programozási nyelv ismerete valós idejű beágyazott környezetben
  • Matlab/Simulink ismerete
  • Motorvezérlési ismeretek
  • A fejlesztéshez és teszteléshez szükséges mérőeszközök ismerete
  • Legalább középfokú angolnyelv-tudás

Személyiség:

  • Eredményorientált gondolkodás
  • Csapatmunkára termettség
  • Jó kommunikációs képesség és kezdeményezőkészség

Ajánlatunk:

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekedő vállalat

Előny:

  • CAN és Flexray kommunikáció ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • UML
  • Németnyelv-tudás

Ha fontos számodra a szakmai fejlődés, ha érdekes feladatokra vágysz és jó hangulatú, nemzetközi környezetben szeretnél dolgozni, akkor érdemes hozzánk jelentkezni. Dinamikusan növekvő vállalatunknál megismerkedhetsz az autóipar legújabb fejlesztéseivel és kihívásaival, találkozhatsz a vezető autógyártók ötleteivel. A budapesti központ a tudásnak és elhivatott munkatársainak köszönheti sikerét. Ha részese szeretnél lenni ennek a sikernek, látogasd meg a vállalat weboldalát, és küldd el magyar nyelvű önéletrajzod.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, ÉS VEZESD KARRIERED ÚJ UTAKRA!

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre, nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre, fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.

thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.
1113 Budapest, Daróci út 1-3., | Tel.: +36 1 505-9159 | Fax: +36 1 505-9101 | www.thyssenkrupp-presta.hu

Információk

  • Magyarország, Budapest
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás nem jár utazással

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo
  • Levelezési cím: 2870 - Kisber
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:
  • Adalgo.hu - A megbízható állásportál