Autóalkatrészek csomagolásához keresünk új kollégákat!

adalgo.hu Győr, Magyarország Szállítmányozás, Beszerzés, Logisztika, Csomagolás, Feltöltés

Leírás

Az adalgo.hu győri partneréhez keres új munkavállalókat!

Partnerünk egy nemzetközi cégcsoporthoz tartozó, logisztikai szolgáltatást nyújtó vállalat.

Akiket keresünk:

Alkatrész csomagolók

Főbb feladatok, munkák:

  • autóipari alkatrészek csomagolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • bűntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • kezdő bruttó alapbér: 210.000 forint + pótlékok + túlóra
  • nettó havi kereseti lehetőség napi 8 órás munkavégzésnél 163.000-183.000 forint + túlóra
  • minőségi és jelenléti bónusz (10% és 5%)
  • 13. havi fizetés
  • céges buszjáratok Győr és vonzáskörzetében
  • stabil vállalati háttér
  • céges munkaruha

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • emelőgép kezelői vizsga

Elvárt nyelvtudás

  • Magyar Anyanyelv

Információk

  • Magyarország, Győr, Magyarország
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás utazással jár

  • Nettó fizetés: 150.000 - 250.000 Ft

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo.hu
  • Levelezési cím: 2870 - Kisbér
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:

  • adalgo.hu - A megbízható állásportál

    Az adalgo cégcsoportot 2012-ben alapítottuk azzal a céllal, hogy korábban megszerzett tapasztalatainkat és ismereteinket kihasználva professzionális szolgáltatásokat és megbízható hátteret kínáljunk a magyarországi és külföldi munkát kereső és vállaló emberek számára.

    Facebook oldalunkat közel 100.000 ember követi, ami kiemel minket a tömegből.