Álláslehetőség víz-gáz-fűtésszerelőknek azonnali kezdéssel

Timebridge GmbH Ulm, Németország Szakmunka, Víz-,gáz-,fűtésszerelő

Víz-, gáz-, fűtésszerelőknek azonnali munkakezdés Dél-Németországban.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vízvezetékek és gázvezetékek lakóépületekbe történő behúzása és telepítése
  • Fűtési rendszer kiépítése, radiátorok telepítése
  • Műanyag és vascsövek méretre vágása, összeszerelése, összecsavarozása
  • Szennyvízelvezető és ivóvíz rendszerek kiépítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 1-3 év tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Német bejelentés és biztosítás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szállás apartmanokban biztosítva és fizetve a munkaadó által
  • Kezdő bérezés nettó 2000 eurótól

  • Saját autó megléte

Elvárt nyelvtudás

  • Német A2 - gyenge alap (egy két kifejezés ismerete, önéletrajzát el tudja mondani, szakmai szavak ismerete)

Információk

  • Németország, Ulm, Németország
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: 1 - 3 év
  • Az állás utazással jár

  • Nettó fizetés: 700.000 - 800.000 Ft
  • A munkaadó szállást biztosít

Cégadatok

  • Cégnév: Timebridge GmbH
  • Levelezési cím: 89073 - Ulm
    Neue UTCA 75
  • Céginformáció:
  • Nincs elérhető leírás.