Villanyszerelö a Bodensee környekere

Tempton GmbH Friedrichshafen, Deutschland Szakmunka, Villanyszerelő

Több mit 10000 megbizhato partnerevel es több mit 100 irodajaval szerte az orszagban a TEMPTON Nemetorszag vezetö munkaerö-kölcsönzöi köze tartozik.

Munkaadokent a legföbb jelmondatunk: Mindenki szamara letezik egy tökeletes allas amit mi meg is talalunk.

Minden nap azon dolgozunk, hogy a munkaadot es a munkavallalot egy fedel ala hozzuk - barmilyen tapasztalatokat is hoz magaval es barmilyen területen akar elhelyezkedni.

Főbb feladatok, munkák:

  • kabelhuzas, talcazas
  • alkalmankent kapcsoloszekrenyek halozatra kötese
  • lampatestek, tüzjelzök es kapcsolok beszerelese
  • munkavegzes rajz alapjan

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • relevans szakmai vegzettseg minimum 3 év tapasztalattal
  • önallo munkavegzes
  • B kategóriás jogosítvány
  • A2 szintü nemet nyelvtudas

Amit kínálunk:

  • versenykepes berezes (BAP Tarifvertrag alapjan)
  • folyamatos bejelentett hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
  • tuloralehetöseg (potlekkal)
  • altalunk fizetett korrekt szallas
  • magyar nyelvü kapcsolattartas a TEMPTON irodaval

  • Jó kommunikációs készség
  • jogositvany es sajat auto

Elvárt nyelvtudás

  • Német A2 - gyenge alap (egy két kifejezés ismerete, önéletrajzát el tudja mondani, szakmai szavak ismerete)

Információk

  • Németország, Friedrichshafen, Deutschland
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: 3 - 5 év
  • Az állás nem jár utazással

  • A munkaadó szállást biztosít

Cégadatok

  • Cégnév: Tempton GmbH
  • Levelezési cím: 88339 - Bad Waldsee
    Im Ballenmoos Utca 30
  • Céginformáció:
  • Nincs elérhető leírás.