Villanyszerelöket és lakatosokat keresünk Wangen im Allgäu-ba

Actief Group GmbH 88239 Wangen im Allgäu, Deutschland Szakmunka, Villanyszerelő

Leírás

Kezdö bruttó órabér 18 EUR/ora az elsö 6 hétig

6-ik hét után 19,19 EUR/ora

3-ik hónap után 20,03 EUR/ora

5-ik hónap után 21,70 EUR/ora

7-ik hónap után 24,20 EUR/ora

9-ik hónap után 25,04 EUR/ora

12-ik hónap után 29,22 EUR/ora

18-ik hónap után 30,08 EUR/ora

Ha kérdései lennének akkor a következö telefonszámon állunk rendelkezésére: +49 721 83 17 19 52

Nagyon örülnénk ha Ön is azok között lenne akiknek segíthettünk. E-Mail címünk: Lorand.Balasko@actief-group.de

Főbb feladatok, munkák:

  • Èpítkezésen csatlakozó vezetékek, kábelek bontása, rögzítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Német nyelv ismerete kommunikációképes A2-B1 szinten

Amit kínálunk:

  • Szállás INGYENES önálló apartmanokban, fizetve cégünk által
  • Német bejelentett határozatlan idejü munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás

  • Saját autó és vezetöi engedély

Elvárt nyelvtudás

  • Német A2 - gyenge alap (egy két kifejezés ismerete, önéletrajzát el tudja mondani, szakmai szavak ismerete)

Információk

  • Németország, 88239 Wangen im Allgäu, Deutschland
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: 3 - 5 év
  • Az állás nem jár utazással

  • Nettó fizetés: 1.000.000 Ft felett
  • A munkaadó szállást biztosít

Cégadatok

  • Cégnév: Actief Group GmbH
  • Levelezési cím: 5400 - Karlsruhe
    Karlsruhe Bahnhofplatz 12
  • Céginformáció:
  • Németországban több mint 30 éve müködö munkaerő-közvetítő cégünk sokéves szakmai tapasztalattal teljeskörű támogatást nyújt álláskeresőink részére németország több mint 80 városában. Betanított és szakmunkás jelentkezöinknek német bejelentett határozatlan idejü munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítással tudunk segíteni. Ahhoz, hogy munkatársaink Önnek személyre szabottan tudjanak segíteni és munkakeresési szándékát regisztrálni tudjuk, kérem küldje el német nyelvü aktuális önéletrajzát az alábbi emailcimre: Lorand.Balasko@actief-group.de