Betonacél feldolgozói munkalehetőség Németországban

Velence-Acél Kft München, Németország Szakmunka, Szerkezetlakatos

Magyarországi telephellyel rendelkező Német betonacél feldolgozó cég keres Európai üzemeibe betonacél feldolgozókat tartós kiküldetésre.

Jelentkezni lehet a következő telefonszámon:

06/22/574-318 ill. 06/22/574-082 telefonszámon

Munkanapokon 8-16-ig

Főbb feladatok, munkák:

  • Betonacél feldolgozás, megmunkálás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Több műszakos munkarend és változó munkahely vállalása
  • Szerkezetlakatos géplakatos, esztergályos végzettség
  • Nagy munkabírás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Szállás biztosítva

  • Hasonló munkakőrben szerzett tapasztalat

Információk

  • Németország, München, Németország
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás nem jár utazással

  • A munkaadó szállást biztosít

Cégadatok

  • Cégnév: Velence-Acél Kft
  • Levelezési cím: 2475 - Kápolnásnyék
    HRSZ HRSZ 065/19
  • Céginformáció:
  • Nincs elérhető leírás.