Karbantartó

Bonafarm Csoport Nagyigmánd, 2942 Magyarország Szakmunka, Karbantartó

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft. csapatához.

A Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft.  több mint 1500 termékével meghatározó szereplője a magyar takarmánypiacnak.

Főbb feladatok, munkák:

  • a műszakos teendők elvégzése, beállítások, javítások, karbantartások végrehajtása a műszakvezető utasításai alapján
  • az üzemben használt mobil és telepített gépek, berendezések, működőképességének biztosítása a termelés hatékony támogatásával,
  • a szerszámok, gépek műszaki állapotának megóvása és szakszerű használata, valamint
  • a tűz-, munkavédelmi-, környezet-, járvány – és vagyonvédelmi és biztonsági intézkedések betartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • gépszerelő/ lakatos/ villanyszerelő végzettséggel rendelkeze
  • önállóan, megbízhatóan és precízen végzed a munkád.

Amit kínálunk:

  • Nálunk stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoport garantálja a biztos jövedelmed.
  • Teljesítményalapú bónuszrendszerrel és széleskörű béren kívüli juttatásokkal ismerjük el a munkádat.
  • Velünk hosszú távon tervezhetsz és lehetőséged lesz fejlődni.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

  • van hasonló munkakörben szerezett tapasztalatod,
  • van targoncás, vagy egyéb gépkezelői jogosítványod.

Információk

  • Magyarország, Nagyigmánd, 2942 Magyarország
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: 1 - 3 év
  • Az állás nem jár utazással

Cégadatok

  • Cégnév: Bonafarm Csoport
  • Levelezési cím: 1123 - Budapest
    Alkotás utca 53/B
  • Céginformáció:
  • A Bonafarm Csoport Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.