MAG hegesztőket keresünk Dél-Németországba

Német Szakmunkák 86678 Ehingen, Németország Szakmunka, Hegesztő

Azonnali kezdéssel keresünk MAG hegesztő kollégákat Ehingenbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Lemezek, gépházak, konstrukciók hegesztése
  • MAG eljárással kell hegeszteni
  • Rajzolvasás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Minimum A2-es szintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Bérezés havi nettó 2000 eurótól
  • Szállás apartmanokban biztosítva és fizetve a munkaadó által
  • Határozatlan idejű német munkaszerződés
  • Szakmai fejlődési és átvételi lehetőség
  • Munkaruházat
  • Teljes munkaidős, német bejelentés és biztosítás
  • Ingyenes, magyar nyelvű személyes tanácsadás
  • Segítség az adókategória váltáshoz, német családi pótlék és egyéb hivatalos német ügyek intézéséhez

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját autó megléte

Elvárt nyelvtudás

  • Német A2 - gyenge alap (egy két kifejezés ismerete, önéletrajzát el tudja mondani, szakmai szavak ismerete)

Információk

  • Németország, 86678 Ehingen, Németország
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: 1 - 3 év
  • Az állás utazással jár

Cégadatok

  • Cégnév: Német Szakmunkák
  • Levelezési cím: 2870 - Kisbér
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:
  • A Német Szakmunkákat 2012-ben alapítottuk.

    Partnereink elsősorban német vállalatok, akikkel szoros, több éve tartó közös baráti és munkakapcsolat alakult ki.

    Elérhetőségeink:

    +36 70 949 9336

    +36 70 602 9333

    Cégünk fő profilja

    A külföldi munkát kereső és Németországban vagy Ausztriában dolgozni akaró, vagy csak egyszerűen magukat kipróbálni vágyó embereknek, nagyrészt szakembereknek nyújtunk segítséget abban, hogy megbízható munkahelyet találjanak.

    Minőség

    Büszkék vagyunk arra, hogy minőségi szolgáltatásaink és szakértelmünk a külföldi megbízók folyamatos visszaigazolásai alapján kimagaslónak mondhatók.