Könnyű fizikiai munka - Biatorbágy

WHC Diák Iskolaszövetkezet Biatorbágy, 2051 Magyarország Szakmunka, Betanított munka

Partnerünk piacvezető élelmiszer kiskereskedelmi márka Magyarországon. Magyarországon 2008 óta van jelen a piacon, jelenleg 135 üzlettel, és a vállalat folyamatosan tovább terjeszkedik. Jelszavuk: magas minőség alacsony áron!

Főbb feladatok, munkák:

  • Komissiózás
  • Raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel
  • Egyéb raktári feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Csapatmunkára való hajlam
  • Jó teherbíró képesség

Amit kínálunk:

  • Br. 1220 Ft-os órabér + éjszakai pótlék
  • Utazástámogatás (86%)
  • Rugalmas munkaidő (a nap bármely szakában választható időszak)
  • Jófej csapat

  • Megbízhatóság

Információk

  • Magyarország, Biatorbágy, 2051 Magyarország
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás nem jár utazással

Cégadatok

  • Cégnév: WHC Diák Iskolaszövetkezet
  • Levelezési cím: 8912 - Nagypáli
    Innovációs Ökocentrum HRSZ 030//2
  • Céginformáció:
  • A WHC Kft. 1990-ben alakult és azóta Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő HR szolgáltatásokra specializálódott vállalkozása. Tevékenységeinket folyamatosan bővítettük, és mostanra már 8 magyar telephelyű, valamint 4 határon túli irodánk van, ahol olyan teljeskörű HR szolgáltatásokkal állunk a bizalmat szavazó ügyfeleink részére, mint munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, valamint diákmunka és HR outsourcing.

    A teljes országot lefedve több, mint 200 partnerünk és közel 400 elérhető, betölthető munkakörünk van.

    Fő célkitűzéseink közé tartozik, hogy az álláskeresőket sikeresen végig kísérjük az álláskeresés útján és közös erővel megtaláljuk számításaikat, ezáltal a tökéletes munkát számukra.