Árnyékolástechnikai szerelőt keresünk

Bo-Jász Kft. Budapest, Napkelet u. 40, 1173 Magyarország Szakmunka, Árnyékolástechnika

Bp. XVII. kerületi cég szerelő munkatársat keres, árnyékolástechnikai termékek gyártására és felszerelésére.( Redőny, szúnyoghálók, napellenzők, előtetők,) Azonnali kezdéssel, 8 órás bejelentett munkaviszonyban, versenyképes bérezéssel. Ha kéziszerszámokkal jól bánsz( akkus behajtó, ütve fúró, sarokcsiszoló, gérvágó stb.), de még nem dolgoztál ebben a munkakörben, az sem jelent problémát mert betanítunk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Termékeink gyártása telephelyünkön.
  • Termékeink felszerelése adott helyszínen
  • Ügyfelekkel való jó kommunikáció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Tériszony kizáró ok
  • Precíz és pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil, fejlődő vállalati háttér

  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság

Információk

  • Magyarország, Budapest, Napkelet u. 40, 1173 Magyarország
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás utazással jár

  • Nettó fizetés: 250.000 - 350.000 Ft

Cégadatok

  • Cégnév: Bo-Jász Kft.
  • Levelezési cím: 1173 - Budapest
    Napkelet Utca 40-42
  • Céginformáció:
  • Cégünk árnyékolástechnikai berendezések gyártásával és kivitelezésével foglalkozik, több mint 25 éves tapasztalattal a háta mögött.

    A minőséget helyezzük előtérbe, hiszen német profilokkal, német alapanyagokkal dolgozunk.

    Kiemelt termékeink között tartjuk számon az alumínium motoros redőnyt, veranda árnyékolót, ponyvás Zip-Tex technikákat és a zsaluziát.

    Fontos számunkra az innováció, így folyamatosan figyeljük az újdonságokat, hogy napra készek legyünk ügyfeleink elvárásainak megfelelően.

    A hazai piacon is már elterjedtek az intelligens rendszerek, melybe termékeinket is kiválóan be tudjuk illeszteni.(Okos otthon kialakítása)

     Amennyiben felkeltettük érdeklődését, vegye fel velünk a kapcsolatot elérhetőségeinken!