Sorvezető munkakör

adalgo Baja Gyártás, Termelés, Műszakvezető

Leírás

Feladataid, ha minket választasz

  • a futószalagon a kiadott terv legyártásának megszervezése
  • az irányításod alatt dolgozó operátorok felügyelete
  • a hibaelhárításban való aktív részvétel
  • darabszám és minőség ellenőrzése
  • előírások betartása és betartatása

Az álláshoz tartozó elvárásaink

  • középiskolai végzettség
  • előny fémipari végzettség vagy tapasztalat
  • előny hasonló területen szerzett tapasztalat
  • legalább egy éves tapasztalat hasonló területen
  • önállóság

Amit nyújtunk ha minket választasz

  • kiemelkedő bérezés
  • fejlődési lehetőség ( továbbképzések )
  • öltözők
  • étkezde....

Munkavégzés helye

baja

jelentkezz még ma a jelentkezem gombra kattintva

Információk

  • Magyarország, Baja
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás nem jár utazással

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo
  • Levelezési cím: 2870 - Kisber
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:
  • Adalgo.hu - A megbízható állásportál