PLC mérnök

adalgo Keszthely Mérnöki munkák, Speciális mérnöki területek

Leírás

Főbb feladatok

  • a gépek működésének biztosítása
  • PLC programok kezelése, hibák keresése és szükséges esetén javítása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • PLC ismeret
  • számítás technika magas szintű ismerete
  • Alap szintű német és angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • kiemelkedő bérezés
  • felmerülő útiköltségek térítése
  • kellemes munkahelyi légkör
  • előrelépési lehetőség

Szükséges tapasztalat

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • angol - német nyelv alapfokú ismerete

Munkavégzés helye

keszthely

kérjük jelentkezzen a jelentkezem  gombra kattintva

Elvárt nyelvtudás

  • Német A2 - gyenge alap (egy két kifejezés ismerete, önéletrajzát el tudja mondani, szakmai szavak ismerete)
  • Angol A2 - gyenge alap (egy két kifejezés ismerete, önéletrajzát el tudja mondani, szakmai szavak ismerete)

Információk

  • Magyarország, Keszthely
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: 3 - 5 év
  • Az állás nem jár utazással

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo
  • Levelezési cím: 2870 - Kisber
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:
  • Adalgo.hu - A megbízható állásportál