Könyvelő gyakornok - Budapest

WHC Diák Iskolaszövetkezet Budapest, Magyarország Pénzügy, Számvitel, Kontrolling, Könyvelő

Partnercégünk egy dinamikusan fejlődő számviteli tevékenységet ellátó piacvezető vállalat. Folyamatos bővülésük kapcsán keresünk gyakornoki pozícióba nappali tagozatos hallgatókat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi könyvelési feladatokban való segédkezés
  • Mérleg beszámolók előkészítésében való részvétel
  • Havi és éves zárási folyamatok támogatása
  • Könyveléshez kapcsolódó kimutatások, jelenések készítése
  • Partnercégekkel való kapcsolattartás magyar és angol nyelven

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Logikus gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, megbízható fejlődési lehetőség, tervezhető karrierúttal
  • Kedvezményes sportolási és étkezési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet, támogató infrastruktúrával
  • Rendszeres közösségi események

  • Gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Elvárt nyelvtudás

  • Angol B2 - középfok (társalgási szint)

Információk

  • Magyarország, Budapest, Magyarország
  • Határozatlan idejű, részmunkaidős (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás nem jár utazással

Cégadatok

  • Cégnév: WHC Diák Iskolaszövetkezet
  • Levelezési cím: 8912 - Nagypáli
    Innovációs Ökocentrum HRSZ 030//2
  • Céginformáció:
  • A WHC Kft. 1990-ben alakult és azóta Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő HR szolgáltatásokra specializálódott vállalkozása. Tevékenységeinket folyamatosan bővítettük, és mostanra már 8 magyar telephelyű, valamint 4 határon túli irodánk van, ahol olyan teljeskörű HR szolgáltatásokkal állunk a bizalmat szavazó ügyfeleink részére, mint munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, valamint diákmunka és HR outsourcing.

    A teljes országot lefedve több, mint 200 partnerünk és közel 400 elérhető, betölthető munkakörünk van.

    Fő célkitűzéseink közé tartozik, hogy az álláskeresőket sikeresen végig kísérjük az álláskeresés útján és közös erővel megtaláljuk számításaikat, ezáltal a tökéletes munkát számukra.