Padlóburkoló állás Németországban

Dremo GmbH Németország Szakmunka, Parkettázó

Leírás

Munkatársat keresünk parkettázó / padlóburkoló

pozícióba.

Ön padlóburkoló? Németországban dolgozna? Határozatlan idejű német munkaszerződéssel, versenyképes bérezéssel várjuk a pályázók jelentkezését!

Főbb feladatok, munkák:

  • parketta, laminált, műanyag és szőnyegpadló burkolatok lerakása
  • padló előkészítése, ellenőrzése
  • anyag méretre vágása, lerakása, alapozás
  • parketta csiszolása stb.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • releváns szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat
  • német nyelvtudás (a munkahelyi kommunikáció kizárólag német nyelven folyik)
  • önálló munkavégzés
  • utazási hajlandóság Németország területén

  • PVC, CV burkolatokkal való tapasztalat
  • személygépjármű (a munkába járáshoz)

Amit kínálunk:

  • versenyképes havi fizetés: Nettó 2000-2500 € (21 munkanap * 8 órára)
  • 300 € prémium
  • német bejelentett szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás
  • határozatlan idejű szerződés
  • 25% túlóra pótlék, 50% vasárnapi pótlék, 100% ünnepnapokon, szabadságpénz, karácsonyi bónusz
  • védő- és munkaruha, felszerelés, szerszámok
  • általunk megszervezett szállás a munkavégzés helyén

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 szakmai melegburkolatok lerakásában (nem csak laminált padló)

Szükséges végzettség:

  • szakiskola/szakközépiskola
  • segédek esetén elég a szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • német - A2
  • vagy angol B1 + szakszavak ismerete németül

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Németország különböző városaiban

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.

Elvárt nyelvtudás

  • Német A2 - gyenge alap (egy két kifejezés ismerete, önéletrajzát el tudja mondani, szakmai szavak ismerete)

Információk

  • Németország, Németország
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: 1 - 3 év
  • Az állás utazással jár

  • A munkaadó szállást biztosít

Cégadatok

  • Cégnév: Dremo GmbH
  • Levelezési cím: 9024 - Győr
    Babits Mihály utca 17/A
  • Céginformáció:
  • 4000 projekt,  már 3000 kiközvetített munkaerő – A nemzetközi jelenlét, a forgalom, az ügyfelek és a jelöltek száma, továbbá a 20 éves tapasztalat alátámasztják szakértelmünket, és azt, hogy a régió legjobb személyzeti szolgáltató vállalataihoz sorolhatjuk magunkat.

    Mi személyesen a tulajdonosok által vezetett, teljesen német, közepes méretű cég vagyunk, akik garantálják Önnek a becsületes együttműködést és juttatásokat.

    A fent említett számok mégsem fejezik ki, hogy mi is az, ami nekünk mint személyzeti szolgáltatónak igazán fontos: a munkatársainkkal és partnereinkkel szembeni őszinteség és korrektség. Minden felmerülő problémára kellő odafigyeléssel, odaadással, vagy éppen humorral , de megtaláljuk a mindenki számára megfelelő megoldást.