Operátorok jelentkezését várjuk

adalgo Budakeszi Fizikai munka, segédmunka, Betanított munka

Leírás

Munkalehetőség részletei

- orvostechnikai műszerek gyártósorára keresünk operátor kollégákat
- előkészítés, összeszerelés, gyártás, minőségellenőrzés, csomagolás
- termékek tesztelése
- dokumentáció

Elvárás

- minimum 8 általános iskolai végzettség
- önálló és precíz munkavégzés betanulás után
- határidős feladatok ellátása
- előnyt jelent hasonló munkakörben és munkaterületen szerzett tapasztalat
- előnyt jelent továbbá az angol nyelvtudás

Amit ajánlunk

- kiemelkedő fizetés + béren kívüli juttatások
- cafetéria
- fejlődési lehetőség
- munkába járás támogatása
- egy műszakos munkarend
- bérezés bruttó 240.000 forinttól

Munkavégzés helye: Budakeszi

Információk

  • Magyarország, Budakeszi
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás nem jár utazással

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo
  • Levelezési cím: 2870 - Kisber
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:
  • Adalgo.hu - A megbízható állásportál