Operátor

adalgo Budapest Gyártás, Termelés, Operátor, Gyári betanított munka

Szeretnél egy sikeres és gyorsan növekvő vállalat tagja lenni? Jelentkezz most!

Jászfényszarui partnercégünkhöz keresünk munkatársakat:

Gyártósori operátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépek felkészítése a termelésre és működésük biztosítása
  • Minőségellenőrzés
  • Üzemzavarok elhárítása
  • Munkavédelmi előírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Váltott 12 órás munkarend vállalása
  • Precíz munkavégzésre való képesség, csapatmunkára termettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Amit kínálunk:

  • Bruttó havi bér 220.000-265.000 Forint között + széles körű juttatások
  • Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről: Adács, Alattyán, Apc, Boldog, Csány, Ecséd, Farmos, Galgahévíz, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Hatvan, Heréd, Heves, Hort, Jászágó, Jászalsószentgyörgy, Jászapáti, Jászárokszállás, Jászberény, Jászberény-Portelek, Jászdózsa, Jászfelsőszentgyörgy, Jászfényszaru, Jászjákóhalma, Jászkisér, Jászladány, Jászszentandrás, Jobbágyi, Lőrinci, Nagybátony, Nagykáta, Nagykökényes, Nagyréde, Palotás, Petőfibánya, Pusztamonostor, Szentlőrinckáta, Szentmártonkáta, Szurdokpüspöki, Tápióbicske, Tápiógyörgye,Tóalmás,Tura, Újszász, Vámosgyörk, Visznek, Zsámbok
  • Bejárás támogatás autóval 15 Ft/km
  • Folyamatos szakmai fejlődés
Elérhetőségünk: +3620/333-4450

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Munkavégzés helye:

Jászfényszaru

Információk

  • Magyarország, Budapest
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás nem jár utazással

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo
  • Levelezési cím: 2870 - Kisber
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:
  • Adalgo.hu - A megbízható állásportál