Babysitter / Gyermekvigyázó DIÁKmunka - Budapest

WHC Diák Iskolaszövetkezet Budapest, Magyarország Oktatás, Egyéb

Sokan nem tehetik meg, hogy otthon maradjanak a gyerekeikkel, így szükségük van olyan lelkes és elkötelezett fiatalokra, akikre számíthatnak a nehéz időkben.

Főbb feladatok, munkák:

  • A gyerekek otthoni programjainak megszervezése, lebonyolítása
  • A gyermekeket /fiatalokat az iskolai napi felkészülésében és tanulásában való segédkezés
  • A munkához kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Nyitott, barátságos, lelkiismeretes, megbízható, gyermekközpontú személyiség
  • Motiváció a gyermek és ifjúságvédelemi területen való munkavégzésre
  • Nagyfokú empátia, sokszínűség elfogadása

Amit kínálunk:

  • Változatos és kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai kapcsolatrendszer kiépítése
  • Br. 1500 Ft-os órabér
  • Munkaidő: a szülők munkavégzéséhez alkalmazkodva (6-8 órában)

  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság

Információk

  • Magyarország, Budapest, Magyarország
  • Határozatlan idejű, részmunkaidős (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás nem jár utazással

Cégadatok

  • Cégnév: WHC Diák Iskolaszövetkezet
  • Levelezési cím: 8912 - Nagypáli
    Innovációs Ökocentrum HRSZ 030//2
  • Céginformáció:
  • A WHC Kft. 1990-ben alakult és azóta Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő HR szolgáltatásokra specializálódott vállalkozása. Tevékenységeinket folyamatosan bővítettük, és mostanra már 8 magyar telephelyű, valamint 4 határon túli irodánk van, ahol olyan teljeskörű HR szolgáltatásokkal állunk a bizalmat szavazó ügyfeleink részére, mint munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, valamint diákmunka és HR outsourcing.

    A teljes országot lefedve több, mint 200 partnerünk és közel 400 elérhető, betölthető munkakörünk van.

    Fő célkitűzéseink közé tartozik, hogy az álláskeresőket sikeresen végig kísérjük az álláskeresés útján és közös erővel megtaláljuk számításaikat, ezáltal a tökéletes munkát számukra.