Nyelvtanárt keresünk

adalgo Kecskemét Oktatás, Oktató

Leírás

Amit kínálunk

  • támogató csapat
  • modern munkakörnyezet
  • modern irodai felszerelések
  • nyugodt termek az oktatások lebonyolítására
  • hosszútávú munkalehetőség

Feladat

    • szakmai és módszertani felkészítés
    • számonkérés
    • tréningek és nyelvi képzések megszervezése
    • elvárjuk a tárgyalási szintű német nyelvismeretet
    • oktatásban szerzett tapasztalat előnynek számít

Ha felkeltettük érdeklődését jelentkezzen még ma és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot

A munka és fizetés részletei a jelentkezést követően tisztázódnak

Információk

  • Magyarország, Kecskemét
  • Határozatlan idejű, részmunkaidős (alkalmazott)
  • Tapasztalat: 1 - 3 év
  • Az állás nem jár utazással

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo
  • Levelezési cím: 2870 - Kisber
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:
  • Adalgo.hu - A megbízható állásportál