Művezetőt keresünk újonnan nyíló vasbeton gyárunkba

adalgo Debrecen Szakmunka, Projektmenedzsment

Leírás

Főbb feladatok

  • helyszíni munkák szervezése, összehangolása, irányítása és ellenőrzése
  • alvállalkozókkal napi szintű kapcsoalt tartás
  • alvállalkozók ellenőrzése
  • feljegyzések és jelentések készítése az építésvezetők felé
  • hibákról jegyzőkönyvek készítése, határidőre történő kijavíttatása
  • anyagok és emberek koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • technikusi végzettség
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • megbízhatóság
  • szervező készség
  • kommunikatív személyiség

Amit kínálunk

  • telefonos interjút követően 1 héten belüli munkába állást
  • hosszú távú munakhely
  • versenyképes bér
  • juttatások
  • vállalati személyautó
  • előrelépési lehetőség

Szükséges nyelvtudás

  • német vagy angol nyelv alapfokú ismerete

Munkavégzés helye

debrecen

Jelentkezéshez kérjük kattints a jelentkezem gombra

Elvárt nyelvtudás

  • Német A1 - nagyon gyenge (egy, két szó ismerete)

Információk

  • Magyarország, Debrecen
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás nem jár utazással

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo
  • Levelezési cím: 2870 - Kisber
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:
  • Adalgo.hu - A megbízható állásportál