Építész gyakornok - Budapest környéke

WHC Diák Iskolaszövetkezet Budapest, Magyarország Mérnöki munkák, Egyéb

Olyan megbízható nappali tagozatos diákok jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek saját gépjárművel és tudnak műszaki rajzot olvasni. A munka elvégzéséhez elengedhetetlen a mobilitás.

Főbb feladatok, munkák:

  • Műszaki rajzok olvasása és értelmezése
  • Közintézmények tervrajzainak áttekintése
  • Saját gépjárművel való kiszállás és helyszíni dokumentációk készítése
  • Épületek ellenőrzése - a tervrajzok alapján
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagzatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Műszaki rajz olvasása
  • Saját gépjármű
  • Megbízható és önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Br. 1500 Ft-os órabér (az utazás idejét is fizetjük)
  • NAV szerinti üzemanyag elszámolás
  • 9 Ft/km amortizációs díj
  • Rugalmas munkaidő

  • Építészmérnöki tanulmányok

Információk

  • Magyarország, Budapest, Magyarország
  • Határozatlan idejű, részmunkaidős (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás utazással jár

Cégadatok

  • Cégnév: WHC Diák Iskolaszövetkezet
  • Levelezési cím: 8912 - Nagypáli
    Innovációs Ökocentrum HRSZ 030//2
  • Céginformáció:
  • A WHC Kft. 1990-ben alakult és azóta Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő HR szolgáltatásokra specializálódott vállalkozása. Tevékenységeinket folyamatosan bővítettük, és mostanra már 8 magyar telephelyű, valamint 4 határon túli irodánk van, ahol olyan teljeskörű HR szolgáltatásokkal állunk a bizalmat szavazó ügyfeleink részére, mint munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, valamint diákmunka és HR outsourcing.

    A teljes országot lefedve több, mint 200 partnerünk és közel 400 elérhető, betölthető munkakörünk van.

    Fő célkitűzéseink közé tartozik, hogy az álláskeresőket sikeresen végig kísérjük az álláskeresés útján és közös erővel megtaláljuk számításaikat, ezáltal a tökéletes munkát számukra.