Ausztriába keresünk tapasztalt felszolgálókat!

Német Szakmunkák Linz Külföldi munka, Külföldi munka

Kezdés: A sikeres telefonos interjút követően egy héten belül.

Akit keresünk:
- rutinos felszolgálókat (pincéreket / pincérnőket)

A munkavégzés helye lehet:  Linz és környéke / Ausztria

Feltételek:
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- B1-es német nyelvtudás

Előny:
- jogosítvány és saját autó

Amit kínálunk:
- megbízható munkaadó
- osztrák bejelentés
- kezdő bér (heti 45 órás munkavégzésnél) kb.: 1300€ nettó + kb. havi nettó 1000€ borravaló + ingyenes szállás és étkezés
- 13. és 14. havi extra bér
- túlórázni lehet

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.

Elvárt nyelvtudás

  • Német B1 - haladó (társalogni tud, bár nyelvtanilag nem mindig helyesen)

Információk

  • Magyarország, Linz
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: 1 - 3 év
  • Az állás utazással jár

  • Nettó fizetés: 1.000.000 Ft felett
  • A munkaadó szállást biztosít

Cégadatok

  • Cégnév: Német Szakmunkák
  • Levelezési cím: 2870 - Kisbér
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:
  • A Német Szakmunkákat 2012-ben alapítottuk.

    Partnereink elsősorban német vállalatok, akikkel szoros, több éve tartó közös baráti és munkakapcsolat alakult ki.

    Elérhetőségeink:

    +36 70 949 9336

    +36 70 602 9333

    Cégünk fő profilja

    A külföldi munkát kereső és Németországban vagy Ausztriában dolgozni akaró, vagy csak egyszerűen magukat kipróbálni vágyó embereknek, nagyrészt szakembereknek nyújtunk segítséget abban, hogy megbízható munkahelyet találjanak.

    Minőség

    Büszkék vagyunk arra, hogy minőségi szolgáltatásaink és szakértelmünk a külföldi megbízók folyamatos visszaigazolásai alapján kimagaslónak mondhatók.