Autószerelő álláslehetőség Németországban

Német Szakmunkák Ravensburg Külföldi munka, Autószerelő

Autószerelő kollégák jelentkezését várjuk németországi munkavégzésre

Főbb feladatok, munkák:

  • hibakeresés, diagnosztika
  • felmerülő hibák vizsgálata és javítása
  • alkatrészek ki- és beszerelése
  • karosszéria javítás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Önálló és precíz munkavégzés

  • Saját autó

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Német bejelentés
  • Német biztosítás
  • Cég által biztosított és fizetett szállás apartmanokban
  • Kezdő bérezés nettó 1800-2000 eurótól

Szükséges tapasztalat:

  • Néhány éves szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - A2

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Ravensburg, Németország

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.

Információk

  • Németország, Ravensburg
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: 1 - 3 év
  • Az állás nem jár utazással

  • A munkaadó szállást biztosít

Cégadatok

  • Cégnév: Német Szakmunkák
  • Levelezési cím: 2870 - Kisbér
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:
  • A Német Szakmunkákat 2012-ben alapítottuk.

    Partnereink elsősorban német vállalatok, akikkel szoros, több éve tartó közös baráti és munkakapcsolat alakult ki.

    Elérhetőségeink:

    +36 70 949 9336

    +36 70 602 9333

    Cégünk fő profilja

    A külföldi munkát kereső és Németországban vagy Ausztriában dolgozni akaró, vagy csak egyszerűen magukat kipróbálni vágyó embereknek, nagyrészt szakembereknek nyújtunk segítséget abban, hogy megbízható munkahelyet találjanak.

    Minőség

    Büszkék vagyunk arra, hogy minőségi szolgáltatásaink és szakértelmünk a külföldi megbízók folyamatos visszaigazolásai alapján kimagaslónak mondhatók.