Kommunikációs menedzsert keresünk

adalgo.hu Solymár Humán erőforrás, Munkaügy, Egyéb

Leírás

      • Amit csapatunk kínál

        • bérezés és bónuszok eredmény függvényében
        • céges autó biztosítása
        • munkád során kreativításodnak tered adunk

        Ellátandó feladataid

        • kapcsolattartás a partnerekkel és munkatársaiddal
        • kreatív csapat meetingek szervezése
        • időszakonként segítség a kollégáknál felmerült problémákban

        Elvárásaink feléd

        • minimum 2-3 év tapasztalat hasonló területen
        • egyetemi/főiskolai végzettség
        • német és angol nyelvből tárgyalási szintű kommunikáció

        Előny lesz számodra

        • saját autó

        Munkavégzés helye

        Solymár

        Ha felkeltettük érdeklődésed kérjek jelentkezz a jelentkezés gombra kattintva

      Információk

      • Magyarország, Solymár
      • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
      • Tapasztalat: Pályakezdő
      • Az állás nem jár utazással

      Cégadatok

      • Cégnév: adalgo.hu
      • Levelezési cím: 2870 - Kisbér
        Szabadság utca 34
      • Céginformáció:

      • adalgo.hu - A megbízható állásportál

        Az adalgo cégcsoportot 2012-ben alapítottuk azzal a céllal, hogy korábban megszerzett tapasztalatainkat és ismereteinket kihasználva professzionális szolgáltatásokat és megbízható hátteret kínáljunk a magyarországi és külföldi munkát kereső és vállaló emberek számára.

        Facebook oldalunkat több, mint 100.000 ember követi, ami kiemel minket a tömegből.