Járműelektronikai projektvezető

adalgo Kiskunhalas IT programozás, fejlesztés, Projektmenedzsment

Leírás

Feladatok
  • járműelektronikai fejlesztési feladatok irányítása és menedzselése
  • folyamatok kidolgozása és felügyelete
  • projektmenedzsment megszervezése
  • szükség esetén továbbképzések szervezése és koordinálása

Követelmények

  • felsőfokú végzettség
  • autóiparban szerzett tapasztalat
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban is
  • kiküldetéseken való részvétel

Amit ajánlunk

  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: Kiskunhalas

Információk

  • Magyarország, Kiskunhalas
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás nem jár utazással

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo
  • Levelezési cím: 2870 - Kisber
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:
  • Adalgo.hu - A megbízható állásportál