Adminisztrációs diákmunka - Újhartyán

WHC Diák Iskolaszövetkezet Újhartyán, 2367 Magyarország Irodai munka, adminisztráció, Adminisztráció

Partnerünk a polimer alapú megoldások prémium-márkájaként nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén.

Főbb feladatok, munkák:

  • Scannelés
  • Dokumentumok lefűzése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Főállású kollégák napi munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Megbízható, elkötelezett hozzáállás
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú diákmunka
  • Rugalmas munkavégzés
  • Br. 1200 Ft-os órabér

  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való hajlam

Elvárt nyelvtudás

  • Angol A2 - gyenge alap (egy két kifejezés ismerete, önéletrajzát el tudja mondani, szakmai szavak ismerete)

Információk

  • Magyarország, Újhartyán, 2367 Magyarország
  • Határozatlan idejű, részmunkaidős (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás nem jár utazással

Cégadatok

  • Cégnév: WHC Diák Iskolaszövetkezet
  • Levelezési cím: 8912 - Nagypáli
    Innovációs Ökocentrum HRSZ 030//2
  • Céginformáció:
  • A WHC Kft. 1990-ben alakult és azóta Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő HR szolgáltatásokra specializálódott vállalkozása. Tevékenységeinket folyamatosan bővítettük, és mostanra már 8 magyar telephelyű, valamint 4 határon túli irodánk van, ahol olyan teljeskörű HR szolgáltatásokkal állunk a bizalmat szavazó ügyfeleink részére, mint munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, valamint diákmunka és HR outsourcing.

    A teljes országot lefedve több, mint 200 partnerünk és közel 400 elérhető, betölthető munkakörünk van.

    Fő célkitűzéseink közé tartozik, hogy az álláskeresőket sikeresen végig kísérjük az álláskeresés útján és közös erővel megtaláljuk számításaikat, ezáltal a tökéletes munkát számukra.