Irodai asszisztens munkakör

adalgo Kecskemét Cégvezetés, Menedzsment, Irodai asszisztens

Leírás

Elvárások

  • számítógép felhasználó szintű ismerete ( Word , Excel , PPT)
  • nyitottság
  • pozitív gondolkodásmód
  • korábbi tapasztalat előnynek számít

Feladatok

  • beszerzési feladatok ellátása
  • bejövő levelek kezelése
  • postai ügyintézés
  • kapcsolattartás angol nyelven

Egy fiatalos és modern munkakörnyezetben végezheted mindennapi feladataid

Előrelépési lehetőség a jól dolgozó munkatársaknak, amely béremeléssel és további juttatásokkal jár

A munkahely Kecskeméten található (elzárt saját parkolási lehetőség )

Elvárt nyelvtudás

  • Angol B2 - középfok (társalgási szint)

Információk

  • Magyarország, Kecskemét
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: 3 - 5 év
  • Az állás nem jár utazással

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo
  • Levelezési cím: 2870 - Kisber
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:
  • Adalgo.hu - A megbízható állásportál