Női és férfi munkalehetőség Kisbéren

adalgo.hu Kisbér, Magyarország Gyártás, Termelés, Operátor, Gyári betanított munka

Az adalgo.hu kisbéri partneréhez MUNKATÁRSAKAT KERES, akár azonnali kezdési lehetőséggel!
Megbízónk autóipari termékeket gyártó jó hírnevű vállalat, aki hosszútávra keres kollégákat az alábbi pozícióba:

Operátor

Főbb feladatok, munkák:

  • partnerünk által forgalmazott termékek gyártása
  • egyszerű munkagépek kezelése
  • termékek minőségének ellenőrzése
  • dokumentálás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • megbízhatóság
  • önálló munkavégzés
  • több műszak vállalása
  • Kisbéri vagy környékbeli lakhely

Amit kínálunk:

  • kezdő alap órabér: bruttó 1200 forint
  • 30%-os műszakpótlék (18:00-tól 06:00-ig)
  • Cafeteria
  • mozgóbér
  • túlóra lehetőség van (hétköznapi túlóra +50%, szombati túlóra +100%, vasárnapi túlóra +150%)
  • belső karrierlehetőség
  • képzési lehetőségek (pl.: targoncavezetői engedély megszerzése)
  • ingyenes céges buszjáratok Kisbér és környékén
  • csoportos jelentkezés esetén Ácsról, Komáromból és Nagyigmándról is indítunk céges buszjáratot
  • saját autóval való munkába járás esetén a cég bejárási támogatást fizet (25 forint / km)

  • középfokú végzettség
  • autóipari beszállító cég termelésében szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Elvárt nyelvtudás

  • Magyar Anyanyelv

Információk

  • Magyarország, Kisbér, Magyarország
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás utazással jár

  • Nettó fizetés: 150.000 - 250.000 Ft

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo.hu
  • Levelezési cím: 2870 - Kisbér
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:

  • adalgo.hu - A megbízható állásportál

    Az adalgo cégcsoportot 2012-ben alapítottuk azzal a céllal, hogy korábban megszerzett tapasztalatainkat és ismereteinket kihasználva professzionális szolgáltatásokat és megbízható hátteret kínáljunk a magyarországi és külföldi munkát kereső és vállaló emberek számára.

    Facebook oldalunkat több, mint 100.000 ember követi, ami kiemel minket a tömegből.