CNC-GEPKEZELÖ

Tempton GmbH 87700 Memmingen, Deutschland Gyártás, Termelés, CNC Forgácsoló

Több mit 10000 megbizhato partnerevel es több mit 100 irodajaval szerte az orszagban a TEMPTON Nemetorszag vezetö munkaerö-kölcsönzöi köze tartozik.

Munkaadokent a legföbb jelmondatunk: Mindenki szamara letezik egy tökeletes allas amit mi meg is talalunk.

Minden nap azon dolgozunk, hogy a munkaadot es a munkavallalot egy fedel ala hozzuk - barmilyen tapasztalatokat is hoz magaval es barmilyen területen akar elhelyezkedni.

Főbb feladatok, munkák:

  • CNC megmunkaloközpontok / marogepek kezelese
  • munkadarabcsere (nagyszerias gyartas)
  • meresi es minösegellenörzesi feladatok ellatasa (meröeszközök ismerete alapkövetelmeny)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1 - 3 ev CNC-gepkezelö munkakörben szerzett tapasztalat
  • meröeszközök magabiztos es szakszerü hasznalata
  • munkavegzes 2-/3- vagy 4-müszakos munkarendben
  • kommunikaciokepes (B1) nemet nyelvtudas

Amit kínálunk:

  • versenykepes berezes (BAP Tarifvertrag alapjan)
  • folyamatos bejelentett hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
  • tulora- es müszakpotlek
  • tiszta es rendezett munkakörnyezet
  • altalunk fizetett korrekt szallas

  • Jó kommunikációs készség
  • jogositvany es sajat auto

Elvárt nyelvtudás

  • Német B1 - haladó (társalogni tud, bár nyelvtanilag nem mindig helyesen)

Információk

  • Németország, 87700 Memmingen, Deutschland
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: 1 - 3 év
  • Az állás nem jár utazással

  • A munkaadó szállást biztosít

Cégadatok

  • Cégnév: Tempton GmbH
  • Levelezési cím: 88339 - Bad Waldsee
    Im Ballenmoos Utca 30
  • Céginformáció:
  • Nincs elérhető leírás.