Betanított gépkezelői munka Móron (Fejér megyében)

adalgo.hu Mór, 8060 Magyarország Gyártás, Termelés, Betanított munka

Leírás

Az adalgo.hu móri partneréhez MUNKATÁRSAKAT KERES!

Kezdés: 2021. január végétől

Megbízónk autóipari termékeket gyártó jó hírnevű vállalat, aki hosszútávra keres megbízható kollégákat az alábbi pozícióba:

Betanított gépkezelő

Főbb feladatok, munkák:

  • partnerünk által forgalmazott termékek gyártása
  • egyszerű munkagépek kezelése
  • termékek minőségének ellenőrzése
  • dokumentálás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • megbízhatóság
  • több műszak vállalása
  • igényes munkavégzés
  • Móri vagy környékbeli lakhely

Amit kínálunk:

  • kezdő alap órabér: bruttó 1000-1200 forint
  • műszakpótlék 30% (18:00-tól 06:00-ig)
  • Cafeteria
  • mozgóbér
  • előrelépési / belső karrierlehetőség
  • ingyenes céges buszjáratok Mór és környékén (35km)
  • túlórázási lehetőség

  • középfokú végzettség
  • autóipari beszállító cég termelésében szerzett tapasztalat
  • angol vagy német nyelvtudás

Elvárt nyelvtudás

  • Magyar Anyanyelv

Információk

  • Magyarország, Mór, 8060 Magyarország
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás utazással jár

  • Nettó fizetés: 150.000 - 250.000 Ft

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo.hu
  • Levelezési cím: 2870 - Kisbér
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:

  • adalgo.hu - A megbízható állásportál

    Az adalgo cégcsoportot 2012-ben alapítottuk azzal a céllal, hogy korábban megszerzett tapasztalatainkat és ismereteinket kihasználva professzionális szolgáltatásokat és megbízható hátteret kínáljunk a magyarországi és külföldi munkát kereső és vállaló emberek számára.

    Facebook oldalunkat közel 100.000 ember követi, ami kiemel minket a tömegből.