Komáromi pékségbe keresünk megbízható munkavállalókat

adalgo.hu Komárom, Magyarország Gyártás, Termelés, Betanított munka

Az adalgo.hu komáromi partneréhez MUNKATÁRSAKAT KERES, akár azonnali kezdési lehetőséggel!

Megbízónk sütőipari termékeket gyártó jó hírnevű vállalat, aki hosszútávra keres megbízható kollégákat az alábbi pozícióba:

Betanított csomagoló

Főbb feladatok, munkák:

  • termékek gyártósorról való mozgatása
  • termékek tálcára helyezése
  • csomagolás
  • fóliázás
  • címkézés
  • egyéb gyártósori feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Komáromi vagy környékbeli lakhely
  • gyártási tapasztalat
  • igényes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • kezdő órabér: bruttó 1150-1250 forint
  • műszakpótlék: délutános 15%, éjszakás 30°%
  • Cafeteria
  • Eseti jutalmak
  • túlórázni lehet

  • középfokú végzettség
  • sütőipari cég termelésben szerzett tapasztalat

Elvárt nyelvtudás

  • Magyar Anyanyelv

Információk

  • Magyarország, Komárom, Magyarország
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás utazással jár

  • Nettó fizetés: 150.000 - 250.000 Ft

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo.hu
  • Levelezési cím: 2870 - Kisbér
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:

  • adalgo.hu - A megbízható állásportál

    Az adalgo cégcsoportot 2012-ben alapítottuk azzal a céllal, hogy korábban megszerzett tapasztalatainkat és ismereteinket kihasználva professzionális szolgáltatásokat és megbízható hátteret kínáljunk a magyarországi és külföldi munkát kereső és vállaló emberek számára.

    Facebook oldalunkat több, mint 100.000 ember követi, ami kiemel minket a tömegből.