Nyílászáró gyártó üzembe keresünk férfi munkavállalókat!

adalgo.hu Kisbér, Magyarország Gyártás, Termelés, Betanított munka

Az adalgo.hu kisbéri partneréhez MUNKATÁRSAKAT KERES, akár azonnali kezdési lehetőséggel!
Megbízónk prémium minőségű aluminium nyílászárók gyártásával foglalkozó jó hírnevű vállalat, aki hosszútávra keres kollégákat az alábbi pozícióba:

Nyílászáró gyártó / Összeszerelő

Főbb feladatok, munkák:

  • alumínium nyílászárók összeszerelése, vasalása, üvegezése, csomagolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • műszaki beállítottság
  • egyszerűsített műszaki rajz ismerete
  • új gyártási technológiák elsajátítására való hajlandóság
  • jó kézügyesség
  • precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • bruttó alapbér 330.000 ft
  • 3 hónap próbaidő után sávos prémium rendszer
  • megtartási bónusz
  • bónuszok: (1 év után 105.000 ft, 2 év után 125.000 ft, 3 év után 150.000 ft)
  • 1 műszakos munkarend (07:00-15:30)
  • munkaruha (1 hónap után)

  • fémipari vagy faipari végzettség / munkatapasztalat
  • saját gépjármű

Elvárt nyelvtudás

  • Magyar Anyanyelv

Információk

  • Magyarország, Kisbér, Magyarország
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás utazással jár

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo.hu
  • Levelezési cím: 2870 - Kisbér
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:

  • adalgo.hu - A megbízható állásportál

    Az adalgo cégcsoportot 2012-ben alapítottuk azzal a céllal, hogy korábban megszerzett tapasztalatainkat és ismereteinket kihasználva professzionális szolgáltatásokat és megbízható hátteret kínáljunk a magyarországi és külföldi munkát kereső és vállaló emberek számára.

    Facebook oldalunkat közel 100.000 ember követi, ami kiemel minket a tömegből.