Kisbérre keresünk férfi és női munkaerőt

adalgo.hu Kisbér, Magyarország Gyártás, Termelés, Betanított munka

Az adalgo.hu kisbéri partneréhez MUNKATÁRSAKAT KERES, akár azonnali kezdési lehetőséggel!
Megbízónk autóipari termékeket gyártó jó hírnevű vállalat, aki hosszútávra keres megbízható kollégákat az alábbi pozícióba:

Betanított operátor

Főbb feladatok, munkák:

  • termékek gyártása és azok meghatározott mennyiségben való csoportosítása, összefűzése
  • a legyártott termékek minőségének ellenőrzése
  • dokumentáció vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • megbízhatóság
  • önálló munkavégzés
  • több műszak vállalása
  • igényes munkavégzés
  • Kisbéri vagy környékbeli lakhely

Amit kínálunk:

  • kezdő alap órabér: bruttó 1200 forint
  • 30%-os műszakpótlék (18:00-tól 06:00-ig)
  • Cafeteria
  • mozgóbér
  • belső karrierlehetőség
  • képzési lehetőségek (pl.: targoncavezetői engedély megszerzése)
  • béren kívüli juttatások
  • ingyenes céges buszjáratok Kisbér és környékén (40km) igény esetén akár Győrből is
  • saját autóval való munkába járás esetén bejárási támogatás igényelhető

  • középfokú végzettség
  • autóipari beszállító cég termelésében szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Elvárt nyelvtudás

  • Magyar Anyanyelv

Információk

  • Magyarország, Kisbér, Magyarország
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás utazással jár

  • Nettó fizetés: 150.000 - 250.000 Ft

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo.hu
  • Levelezési cím: 2870 - Kisbér
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:

  • adalgo.hu - A megbízható állásportál

    Az adalgo cégcsoportot 2012-ben alapítottuk azzal a céllal, hogy korábban megszerzett tapasztalatainkat és ismereteinket kihasználva professzionális szolgáltatásokat és megbízható hátteret kínáljunk a magyarországi és külföldi munkát kereső és vállaló emberek számára.

    Facebook oldalunkat több, mint 100.000 ember követi, ami kiemel minket a tömegből.