Kisbéri munkavégzésre 2 fő férfi munkavállalót - 230.000 ft + pótlékok

adalgo.hu Kisbér, Magyarország Gyártás, Termelés, Betanított munka

Az adalgo.hu kisbéri partneréhez MUNKATÁRSAKAT KERES, akár azonnali kezdési lehetőséggel!
Megbízónk több mint 20 éve élelszimszerek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó jó hírnevű vállalat, aki hosszútávra keres kollégákat az alábbi pozícióba:

Füstölőmester / halfeldolgozó üzemi füstölő munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • alapanyagok feldolgozása (zsigerelés, filézés, szálkázás, pácolás, trimmelés)
  • füstölt haltermékek előállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszak vállalása
  • környékbeli lakhely

Amit kínálunk:

  • bruttó alapbér a próbaidő alatt: 319.400 ft + műszakpótlék
  • bruttó alapbér a próbaidő után: 349.400 ft + műszakpótlék
  • műszakpótlék (délután 15% éjszakás műszakban 30%)
  • 3 hónap próbaidő után Cafeteria
  • negyed éves bónusz / teljesítményhez kötött
  • munkaruha

  • középfokú végzettség
  • gyártási tapasztalat

Elvárt nyelvtudás

  • Magyar Anyanyelv

Információk

  • Magyarország, Kisbér, Magyarország
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás utazással jár

  • Nettó fizetés: 150.000 - 250.000 Ft

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo.hu
  • Levelezési cím: 2870 - Kisbér
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:

  • adalgo.hu - A megbízható állásportál

    Az adalgo cégcsoportot 2012-ben alapítottuk azzal a céllal, hogy korábban megszerzett tapasztalatainkat és ismereteinket kihasználva professzionális szolgáltatásokat és megbízható hátteret kínáljunk a magyarországi és külföldi munkát kereső és vállaló emberek számára.

    Facebook oldalunkat közel 100.000 ember követi, ami kiemel minket a tömegből.