Munkalehetőség! Nettó 280.000 + túlóra + ingyenes szállás

adalgo.hu Győr, Magyarország Gyártás, Termelés, Betanított munka

Leírás

Telefon: +36/30 546 42-21

Megbízónk autóipari beszállító, aki termékeinek összeszerelésére keres megbízható kollégákat az alábbi pozícióba:

Összeszerelő operátor

Főbb feladatok, munkák:

  • prémium kategóriás személyautók üléseinek összeszerelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • több műszak vállalása
  • precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • kezdő órabér: br.: 1729 ft
  • próbaidő utáni átlag kereseti lehetőség kb.: 280.000 Ft + túlóra
  • megtartási bónuszrendszer
  • belépési bónusz (2 x bruttó 45.000 Ft)
  • béren kívüli juttatások (a bruttó bér 10 %-a + évi 80.000 Ft)
  • teljesítmény prémium
  • több Győr környéki településről ingyenes buszjárat, hazautazási támogatás
  • igény esetén ingyenes szállás (kulturált, teljesen felszerelt lakásokban)
  • albérlet támogatás lehetősége (személyenként bruttó 35.000 Ft / hó)
  • jelenléti bónusz (1 év alatt max. bruttó 200.000 Ft)

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • autóipari termelésben szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség

Elvárt nyelvtudás

  • Magyar Anyanyelv

Információk

  • Magyarország, Győr, Magyarország
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás utazással jár

  • Nettó fizetés: 250.000 - 350.000 Ft
  • A munkaadó szállást biztosít

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo.hu
  • Levelezési cím: 2870 - Kisbér
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:

  • adalgo.hu - A megbízható állásportál

    Az adalgo cégcsoportot 2012-ben alapítottuk azzal a céllal, hogy korábban megszerzett tapasztalatainkat és ismereteinket kihasználva professzionális szolgáltatásokat és megbízható hátteret kínáljunk a magyarországi és külföldi munkát kereső és vállaló emberek számára.

    Facebook oldalunkat közel 100.000 ember követi, ami kiemel minket a tömegből.