Munkalehetőség! 300.000 ft + pótlékok + bónuszok +ingyenes szállás

adalgo.hu Győr, Magyarország Gyártás, Termelés, Betanított munka

Leírás

Az adalgo.hu győri partneréhez MUNKATÁRSAKAT KERES!
Következő felvétel: 2021.06 03.

Megbízónk autóüléseket gyártó jó hírnevű nagyvállalat, aki hosszútávra keres megbízható kollégákat az alábbi pozícióba:

Összeszerelő / Operátor

Főbb feladatok, munkák:

  • autóülések és azok alkatrészeinek összeszerelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • több műszak vállalása
  • gyártási tapasztalat
  • igényes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • kezdő alapbér bruttó 300.000 Ft + túlóra + ingyenes szállás
  • megtartási bónusz (3 év alatt 1 év munkaviszony után bruttó 160.000 Ft, 2 év után bruttó 190.000 Ft, 3 év után bruttó 290.000 Ft a mindenkori érvényes szabályzat alapján)
  • belépési bónusz (2. hét után bruttó 45.000 Ft és a 6. hónap után bruttó 45.000 Ft)
  • béren kívüli juttatások (a bruttó bér 10 %-a + évi 80.000 Ft)
  • teljesítmény prémium (teljesítménytől függően a bruttó bér maximum 25 %-a)
  • több Győr környéki településről ingyenes buszjárat, hazautazási támogatás
  • ingyenes szállás (kulturált, teljesen felszerelt lakásokban)
  • igény esetén albérlet támogatás (személyenként bruttó 35.000 Ft / hó)
  • jelenléti bónusz (1 év alatt bruttó 200.000 Ft)

  • autóipari termelésben szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség

Elvárt nyelvtudás

  • Magyar Anyanyelv

Információk

  • Magyarország, Győr, Magyarország
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás utazással jár

  • A munkaadó szállást biztosít

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo.hu
  • Levelezési cím: 2870 - Kisbér
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:

  • adalgo.hu - A megbízható állásportál

    Az adalgo cégcsoportot 2012-ben alapítottuk azzal a céllal, hogy korábban megszerzett tapasztalatainkat és ismereteinket kihasználva professzionális szolgáltatásokat és megbízható hátteret kínáljunk a magyarországi és külföldi munkát kereső és vállaló emberek számára.

    Facebook oldalunkat közel 100.000 ember követi, ami kiemel minket a tömegből.