Konyhalány álláslehetőség Dunakeszin

Teletál Ételfutár Dunakeszi, 2120 Magyarország Fizikai munka, segédmunka, Konyhai kisegítő, konyhalány

Ha nincs még konyhai területen tapasztalatod, de jó háziasszonynak tartod magad és meg akarod mutatni, itt is helyt tudnál állni

ha a vendéglátás egyéb területén dolgozol és unod a napi 14-16 órás munkaidőt

ha munkaidőd nagyobbik részét gyári területek betanított részlegein töltöd 3 műszakban és már nem bírod, nem motivál

 ha több időt szeretnél a családoddal tölteni

AKKOR JELENTKEZZ HOZZÁNK!

Főbb feladatok, munkák:

  • Konyhai előkészítések
  • Klopfolás, panírozás
  • Fasírtgolyó, húsgombóc készítés
  • Tepsis ételek elkészítésében való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Munkájára igényes kolléga
  • Pontosság

Amit kínálunk:

  • Egy műszak
  • Heti 5 napos munkarend
  • 8 órás munkaidő
  • A kiemelkedő fizetés mellett egyéb juttatásokat is adunk, amit egy személyes beszélgetés alkalmával tudatunk.

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Információk

  • Magyarország, Dunakeszi, 2120 Magyarország
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás nem jár utazással

Cégadatok

  • Cégnév: Teletál Ételfutár
  • Levelezési cím: 2120 - Dunakeszi
    Sólyom utca 2.
  • Céginformáció:
  • Nincs elérhető leírás.