Webshop Árösszekészítő - Vecsés

Praktiker Kft. Vecsés, 2220 Magyarország Fizikai munka, segédmunka, Komissió

A Praktiker csapata 20 áruházzal, több mint 1500 kollégával jelentős szerepet tölt be Magyarországon a kereskedelmi szektorban. Stabil és megbízható vállalat vagyunk, ahol minden kolléga a #praktikercsaládtagja. Büszkék vagyunk arra, hogy nálunk tervezhető a munkaidő és kreatív a munkavégzés.  A folyamatos fejlődésünknek köszönhetően vecsési áruházunkba, a webshop területünk támogatására keressük új kollégánkat,

Főbb feladatok, munkák:

  • A megrendelésben szereplő áruk készlet- és állag ellenőrzése, összekészítése szállítható formában
  • A megrendelésben szereplő áruk csomagolása
  • A megrendelések elszállításához szükséges feladatok adminisztratív és fizikai ügyintézése
  • Az áru eladásához és szállításához szükséges dokumentumok biztosítása, csatolása a csomag mellé
  • Javaslattétel a fejlesztésekre, hatékonyabb működésre a logisztikai folyamatok területén.
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal
  • A webshop csomagoló helyének és raktárának rendben tartása
  • A vásárló részére kiszállításra kerülő áruk épségének, eladható állapotban lévőségének fokozott ellenőrzése
  • Reklamációk fizikai ügyintézése
  • Visszáruk fizikai sorsának ügyintézése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Logikus gondolkodás, rendszerezettség
  • Precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható, magyar vállalat vagyunk
  • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák – egy közösséget alkotunk
  • Alapbér + prémium rendszer (havi, éves és leltárprémium) + cafeteria
  • Szombati munkavégzés esetén 50 % pótlék kifizetése
  • Vasárnapi munkavégzés esetén 100% pótlék kifizetése
  • Ajánlási bónusz új dolgozó ajánlásáért
  • Dolgozói kedvezmény és egyéb dolgozói juttatások
  • Szakmai képzéseken való részvétel (targoncavezetői és számítógépes tanfolyam)
  • Ingyenes jogi, pénzügyi és egészségügyi tanácsadással támogatunk
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

  • Szakmai Tapasztalat

Információk

  • Magyarország, Vecsés, 2220 Magyarország
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás nem jár utazással

Cégadatok

  • Cégnév: Praktiker Kft.
  • Levelezési cím: 1095 - Budapest
    Mester utca 87
  • Céginformáció:
  • Nincs elérhető leírás.