FMCG Üzletkötő Budapest

Import Trade Kft. Budapest Értékesítés, Kereskedelem, Üzletkötő

Leírás

Dinamikusan bővülő cégünk

Üzletkötő  kollégát keres Budapestre

Főbb feladatok, munkák:

  • új vevők felkutatása (FMCG boltok, bolthálózatok bevonása a vevőkörbe)
  • a meglévő partnerekkel a heti szintű kapcsolattartás, rendelésfelvétel, vevőtámogatás, operatív ügyek intézése
  • árajánlat készítése, megrendelések és szállítások lebonyolítása, nyomon követése
  • a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése (Word, Excel, Google táblázat használatával)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • FMCG területen szerezett minimum 5 év tapasztalatot
  • jelenleg is aktív személyes kapcsolatok bolti szinten
  • jó kommunikációs-, kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
  • MS Office programok (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság, korrektség, rugalmasság

  • Jó kommunikációs készség
  • Meglévő bolt és bolti kontaktlista

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil, fejlődő vállalati háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, karrierépítés
  • Cégautó, céges laptop/mobiltelefon használat

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát az ith@ithkft.hu e-mail címre küldje el

Információk

  • Magyarország, Budapest
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Több mint 5 év
  • Az állás utazással jár

Cégadatok

  • Cégnév: Import Trade Kft.
  • Levelezési cím: 2870 - Kisbér
    Széchenyi utca 55
  • Céginformáció:
  • Nincs elérhető leírás.