Áruátvevő - Budaörs

Praktiker Kft. Budaörs, Magyarország Értékesítés, Kereskedelem, Áruátvevő

A Praktiker csapata immáron 20 áruházzal, több mint 1500 kollégával jelentős szerepet tölt be Magyarországon a kereskedelmi szektorban. Stabil és megbízható vállalat vagyunk, ahol minden kolléga a #praktikercsalád tagja. Büszkék vagyunk arra, hogy nálunk tervezhető a munkaidő és kreatív a munkavégzés.  A folyamatos fejlődésünknek köszönhetően budaörsi áruházunkba, az értékesítési területünk támogatására keressük új kollégánkat, áruátvevő pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az áruházba beérkező áruk átvétele
  • A termékek eladótérbe történő eljuttatása
  • Az áruházi felépítmények összeállításában való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Gyors gondolkodás, problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható, magyar vállalat
  • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák
  • Alapbér + prémium rendszer (havi, éves és leltárprémium) + cafeteria
  • Szombati munkavégzés esetén 50% pótlék kifizetése
  • Vasárnapi munkavégzés esetén 100% pótlék kifizetése
  • Ajánlási bónusz új dolgozó ajánlásáért
  • Dolgozói kedvezmény és egyéb dolgozói juttatások
  • Szakmai képzéseken való részvétel (targoncavezetői és számítógépes tanfolyam)
  • Ingyenes jogi, pénzügyi és egészségügyi tanácsadással támogatunk
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga
  • Targonca OKJ-s bizonyítvány és jogosítvány (3324, 3312)

Információk

  • Magyarország, Budaörs, Magyarország
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás utazással jár

Cégadatok

  • Cégnév: Praktiker Kft.
  • Levelezési cím: 1095 - Budapest
    Mester utca 87
  • Céginformáció:
  • Nincs elérhető leírás.