Diszpécser

adalgo Mogyoród Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat, Vevőszolgálat

Leírás

Feladataid
  • jelzésekre történő intézkedések végrehajtása
  • biztonsági őrök bejelentkezésének regisztrálása
  • pénzszállítással kapcsolatos feladatok ellátása
  • adminisztráció
  • telefonos és elektronikus levél kapcsolattartás

Amit kínálunk neked

    • változatos munkarend
    • bejárási támogatás
    • kellemes munkahelyi légkör
    • irodai felszerelések
      fejlődési lehetőség

Szükséges tapasztalat

  • tapasztalat nem szükséges, de előnynek számít

Szükséges nyelvtudás

  • nem igényel idegen nyelvismeretet ,  de előnynek számít

Munkavégzés helye - Mogyoród

Információk

  • Magyarország, Mogyoród
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás nem jár utazással

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo
  • Levelezési cím: 2870 - Kisber
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:
  • Adalgo.hu - A megbízható állásportál