Csoportvezetői lehetőség Hévíz körzetében

adalgo Hévíz Szállítmányozás, Beszerzés, Logisztika, Műszakvezető

Leírás

Feladatok

  • a projektek vezetése a szabványoknak megfelelően
  • munkatársak irányítása és koordinálása
  • folyamatok ellenőrzése az előírt szabályok betartásával
  • erőforrások optimalizálása
  • műszak vezetése
  • hibák azonnali jelentése

Amit kínálunk

  • nemzetközi tapasztalattal bíró cég
  • méltányos bérezés
  • bejárás támogatás
  • étkezdei hozzájárulás
  • izgalmas munkakör
  • szakmai kiteljesedés

Munkavégzés helye

hévíz

Elvárások

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • talpraesettség és megfelelő szervező képesség
  • ne okozzon problémát mások irányítása
  • vezetői képesség
  • problémamegoldó gondolkodásmód
  • felelősség vállalás és pontos munkavégzés
  • kollégák érdekeinek figyelembevétele

kérjük kattintson a jelentkezem gombra, ha felkeltettük érdeklődését

Információk

  • Magyarország, Hévíz
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás nem jár utazással

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo
  • Levelezési cím: 2870 - Kisber
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:
  • Adalgo.hu - A megbízható állásportál