Beszállítói minőségbiztosítási mérnök pozíció

adalgo Kaposvár Szakmunka, Minőségbiztosítási mérnök

Leírás

Lehetőségek nálunk

  • versenyképes jövedelem + bónuszok
  • befogadó munkakörnyezet
  • előrelépési lehetőség
  • kiemelt parkolóhelyek, amelyek ingyenesek

Elvárásaink

  • műszaki diploma
  • 3 év tapasztalat a diplomának megfelelő pozícióban
  • német nyelv felsőfokú ismerete
  • saját autó
  • kommunikatív és határozott személyiség

Feladatod lesz

  • beszállítókkal való napi szintű kapcsolattartás
  • korrekciós intézkedések menedzselése
  • beszállítók támogatása, nyomonkövetése
  • riportok készítése az anyavállalat felé

Szükséges tapasztalat

  • 3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • német   tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye

kaposvár

ha felkeltette hirdetésünk érdeklődésed, kérlek kattints a jelentkezem gombra

Elvárt nyelvtudás

  • Német C - felsőfok

Információk

  • Magyarország, Kaposvár
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: 1 - 3 év
  • Az állás nem jár utazással

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo
  • Levelezési cím: 2870 - Kisber
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:
  • Adalgo.hu - A megbízható állásportál