Autófényező állás Mosonmagyaróvár Autentik Csoport

Autentik Motor-Car Kft. Mosonmagyaróvár Szakmunka, Autófényező

Nyugat Magyarországon az Autentik Csoport több, mint 25 éve van jelen a gépjármű kereskedelem és szerviz területén.

Az Autentik Csoport átfogja a Mercedes-Benz, Volvo, KIA, Opel és Lada márkák forgalmazását és teljes körű szervizelését. Vállalatunk 5 képviseletével több, mint 180 munkatársat foglalkoztat Győr-Moson-Sopron megyében és Tatabányán.

További információ a +36 70 / 450 11 00 - ás telefonszámon munkanapokon 8:00 és 17:00 között!

Főbb feladatok, munkák:

  • Új vevők felkutatása (minta)
  • Meglévő partnerekkel a heti szintű kapcsolattartás, rendelésfelvétel, vevőtámogatás, operatív ügyek intézése (minta)
  • Árajánlat készítése, megrendelések és szállítások lebonyolítása, nyomon követése (minta)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 3 év tapasztalat (minta)
  • B kategóriás jogosítvány (minta)
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (minta)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés (minta)
  • Stabil, fejlődő vállalati háttér (minta)

  • Jó kommunikációs készség (minta)
  • Megbízhatóság (minta)

Információk

  • Magyarország, Mosonmagyaróvár
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás utazással jár

Cégadatok

  • Cégnév: Autentik Motor-Car Kft.
  • Levelezési cím: 9200 - Mosonmagyaróvár
    Barátság utca 2
  • Céginformáció:
  • Nincs elérhető leírás.