Asszintensi munkalehetőség azonnali betöltéssel

adalgo Velence Irodai munka, adminisztráció, Irodai asszisztens

Leírás

Feladatkör

  • új üzleti partnerek felkutatása
  • felettes kollégák munkakörében segítségnyújtás
  • egyéb adminisztációs feladatok végrehajtása
  • adatbázisok és nyilvántartások vezetése

Elvárásunk feléd

  • legalább 1 éves tapasztalat vagy HR végzettség
  • a Word, Excel programok ismerete
  • önálló munkavégzés

Tapasztalat nem szükséges, de előnynek számít

Nyelvismeret

Angol alapfok A2-B1

Munkahely Velence

További információk a jelentkezés után

Elvárt nyelvtudás

  • Német A2 - gyenge alap (egy két kifejezés ismerete, önéletrajzát el tudja mondani, szakmai szavak ismerete)

Információk

  • Magyarország, Velence
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidejű (alkalmazott)
  • Tapasztalat: Pályakezdő
  • Az állás nem jár utazással

Cégadatok

  • Cégnév: adalgo
  • Levelezési cím: 2870 - Kisber
    Szabadság utca 34
  • Céginformáció:
  • Adalgo.hu - A megbízható állásportál